Sycylia

Sycylia to niezwykle gorąca i piękna, a zarazem największa wyspa Morza Śródziemnego. To idealne miejsce na cudowny relaks wśród kameralnych plaż, antycznych ruin, niesamowitych zabytków i jedynej w swoim rodzaju architektury. Każda kobieta poczuje się tu jak w raju, a jednocześnie w swoim żywiole, bowiem czeka tu także najwyższy, czynny wulkan w całej Europie – Etna.

To tutaj można cieszyć się z największej ilości godzin słonecznych na kontynencie w ciągu roku i przeżyć niezapomniane wakacje. Na południu Sycylii czekają kilometry plaż piaszczystych i niezwykle czysta, ciepła woda w kolorze turkusu. Poza tym wyspa ta czaruje krajobrazami oraz niezwykle malowniczymi miastami obfitującymi w fascynujące zabytki.

Pełne kościółków, zachwycającej sztuki i architektury Palermo, romantyczna Taormina z zatoczkami, pasmami plaż, Piękną Wyspą, placami i stromymi uliczkami, Syrakuzy pełne ruin i zabytków – to wszystko czeka tylko na odkrycie. Warto także zobaczyć niezwykle malowniczą Katanię, która oferuje wiele rozrywek i pełnych uroku miejsc.

Będąc w Sycylii warto zatrzymać się w jednym z uroczych domków letniskowych lub apartamentów takich jak hotel w Campofelice di Roccella, domek letniskowy w Scicli czy wakacyjne apartamenty w Donnalucata. Można także wybrać apartamenty z widokiem na morze w Residence Eloisa w Balestrate czy Villę Ragusa w Ragusie. Wybór jest naprawdę imponujący.

Sycylia to wyspa spełnionych marzeń. Idealnie nadaje się na kobiecy wypad a nawet na samodzielną eskapadę. Można tu odpocząć zapominając o wszystkich troskach i zmartwieniach.